logo
22 690 00 99
Jesteśmy do Państwa
dyspozycji 7 dni
w tygodniu

  • en
  • de
  • pl

A A A

O nas

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ

null
Niepubliczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej „Wigor” udziela świadczeń z zakresu opieki długoterminowej od lipca 2000 roku. W skład zespołu zakładów wchodzą trzy ośrodki, które zapewniają zróżnicowaną, dopasowaną do potrzeb naszych Podopiecznych, opiekę. Wieloletnia praktyka i doświadczenie pozwoliły wypracować najwyższą jakość oferowanych usług.

Niepubliczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Wigor udziela świadczeń zdrowotnych od 2000 roku.  W skład zespołu zakładów wchodzą trzy ośrodki, które zapewniają zróżnicowaną, dopasowaną do potrzeb naszych Podopiecznych, opiekę i rehabilitację. Wieloletnia praktyka i doświadczenie pozwoliły wypracować najwyższą jakość oferowanych usług.

Nasz profesjonalizm opiera się na solidnym wykształcenia personelu, w ośrodku rehabilitacyjno-leczniczym nad procesem usprawniania i powrotu do zdrowia czuwają lekarze specjaliści rehabilitacji medycznej, magistrowie fizjoterapii, pielęgniarstwa i liczny personel pomocniczy.

Od początku istnienia NZ ZOZ Wigor posiada wpis do rejestru Zakładów Opieki Zdrowotnej prowadzonego przez Wojewodę Mazowieckiego, a od 01.01.2004 umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia. Kontrakt ten umożliwia całościową refundację kosztów pobytu w naszym ośrodku rehabilitacyjnym.

Leśne otoczenie naszych Zakładów, śpiew ptaków, bliskość natury, swoisty mikroklimat są formą terapii, jak również sprzyjają dochodzeniu naszych pacjentów do zdrowia z dala od miejskiego zgiełku. Wszystko to w odległości 20km od centrum Warszawy, z możliwością dojazdu komunikacją miejską.